امکانات سامانه پیام کوتاه ملی پیامک

 

امکانات سامانه پیام کوتاه ملی پیامک

 

 

در این مطلب برخی از امکانات و قابلیت های سامانه پیام کوتاه ملی پیامک برای شما عزیزان قرار گرفته است،با خواندن این مطلب کاملا متوجه خواهید شد که چه قابلیت های گسترده و گوناگونی توسط ملی پیامک ارائه می شود.

 

ارسال پیامک تکی و گروهی

ابزار ارسال سریع برای فرستادن آنی پیامک به یک مخاطب به کار می رود .در این ابزار کاربر می تواند مخاطب پیام خود را انتخاب نماید.حتی شما می توانید متن ارسالی را به صورت تست بر روی گوشی موبایل خود مشاهده نمایید . این قابلیت می تواند گزینه ای مناسب برای کمک به تحقق اهداف بازاریابی تک به تک باشد .

منطقه ای ،هدفمند

ارسال پیام کوتاه بر اساس کد پستی و یا گروه خاص،مثلا ارسال پیامک به پزشکان،در مطلب جداگانه به این موضوع خواهیم پرداخت

ارسال انبوه

به وسیله این امکان شما میتوانید علاوه بر خطوط اختصاصی خود ، از خطوط اشتراکی ۸ رقمی موجود در سامانه نیز پیامک گروهی یا تکی ( حداقل ۱۰نفر ) ارسال نمایید .

ارسال هوشمند

شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید.

به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید :

آقای مهدی امامی اعتبار شما ۱۲۳۰۰ ریال می باشد.

خانم مریم اسدی اعتبار شما ۲۴۵۶۰۰ ریال می باشد

ارسال به کد پستی

از طریق این بخش شما میتوانید به مناطق مختلف پستی از طریق کد پستی پیامک ارسال نمایید

ارسال متناظر

این بخش به شما امکان می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و یکجا ارسال نمایید .

ارسال فلش

ارسال پیامک Flash مشابه پیامک معمولی بوده با این تفاوت که پیامک به صورت خودکار بر روی گوشی گیرنده باز خواهد شده ، همچنین این نوع پیامک قابلیت ذخیره شدن در گوشی گیرنده را ندارد.

روی گوشی گیرنده پیامک ، پیامک به صورت خودکار بازشده نمایش داده می شود.

ارسال زماندار

توسط این امکان شما میتوانید متن پیامک و زمان ارسال خود را مشخص کرده و سیستم به صورت اتوماتیک متن پیامک شما را به شماره های انتخابی در زمان تعیین شده ارسال خواهد کرد .

هوشمند زماندار

این بخش دقیقا همانند بخش ارسال هوشمند بوده با تفاوت اینکه شما میتوانید زمان بندی ارسال برای ارسال هوشمند خود انجام دهید .

پیامک سر رسید

توسط این بخش شما میتوانید تاریخ ارسال اول ، تاریخ ارسال نهایی و تکرار ارسال پس از N روز را به همراه ساعت ارسال مشخص نمایید تا سامانه به صورت اتوماتیک این کار را انجام دهد .

متناظر زماندار

این بخش ترکیبی از ارسال متناظر و ارسال زماندار می باشد بنابراین پیش از هرچیز راهنمای این دو بخش را به صورت کامل مطالعه نمایید

اضافه به لیست

با استفاده از این قابلیت گیرنده پیامک کدی را به خط اختصاصی شما ارسال می کند و به لیست مخاطبان شما اضافه خواهد شد . همچنین این امکان قابلیت ارسال پیامک به صورت اتوماتیک پس از عضویت کاربر را دارا میباشد .

منشی پیامکی

توسط اسین امکان هر پیامکی که به سامانه و خط اختصاصی تعیین شده توسط شما ارسال شود ، به صورت خودکار یک پیامک با محتوای تعیین شده شما به شماره مورد نظر ارسال میگردد .

نوبت دهی

از طریق این بخش شما قابلیت فعالسازی نوبت دهی هوشمند را خواهید داشت . کاربرد این بخش بیشتر برای نوبت دهی پزشکان ، آرایشگاه ها و … خواهد بود

انتقال پیامک

توسط این بخش میتوانید پیامک های دریافتی سامانه خود را به صورت اتوماتیک به شماره موبایل تعیین شده ارسال نمایید .

ایمیل پیامک

با استفاده از این منو شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای پیام های دریافتی را به یک یا چند ایمیل خود ارسال نمایید .

ارسال از موبایل

شما می توانید ارسال از موبایل به یک گروه خاص در دفترچه تلفن خود داشته باشید

تحلیلگر

این امکان تقریبا مشابه امکان ” اضافه به لیست ” بوده با تفاوت اینکه شما میتوانید شروط بیشتری تعیین نمایید . مانند ارسال پیامک به URL خاص و یا ایمیل .

پیامک مناسبت

با استفاده از این ویژگی ارسال پیامک در مناسبت های خاص مانند تولد کارکنان و کارگران به صورت خودکار و اتوماتیک توسط سامانه انجام میگیرد .

کاربر ( تعیین کاربر یا کارمند با تعیین دسترسی های مختلف )

توسط این بخش شما میتوانید کاربران یا کارمندانی را تعیین کرده و برای هر کدام از انها دسترسی به بخش های مختلف سامانه را تعیین نمایید . همچنین میتوانید برای هر کاربر میزان موجودی تعیین کرده ایشان را به صورت کامل مدیریت نمایید .

وپ ( WAP Push )

ارسال WAP Push بسیار شبیه ارسال MMS می باشد ، تفاوت اصلی در این است که هزینه WAP بر عهده گیرنده بوده در حالی که MMS را فرستنده پرداخت می نماید . شما علاوه بر ارسال عکس ، فیلم ، برنامه و فایل های مختلف می توانید یک آدرس اینترنتی را نیز برای گیرنده ارسال نمایید .

کارت ویزیت

توسط این امکان شما میتوانید اطلاعاتی مانند : نام ، نام خانوادگی ، ایمیل ، موبایل خود را تعیین کرده و به کاربان منتخب ارسال نمایید .

کنترل از راه دور

توسط این امکان شما میتوانید بدون داشتن دسترسی به اینترنت ، از طریق موبایل خود و ارسال Code به خط اختصاصی خود در سامانه ، ارسال پیامک گروهی ، تکی ارسال نمایید .

انتقال ترافیک

با استفاده از این قابلیت می توایند ترافیک دریافتی را به سایت خود منتقل کرده و در آنجا پردازش دلخواهی بر روی آن انجام دهید .

کنترل ورود

در این بخش میتوانید زمان ورود افراد به این پنل را به تفکیک مرورگر ، آیپی و زمان ورود مشاهده کنید .

و….

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

پشتیبانی

لینکدین