نکات مهم آموزش بازاریابی پیامکی

از زمان تاسیس سامانه ملی پیامک، ما هر روز در حال ارائۀ یک مقاله آموزشی جهت بالا بردن فرهنگ استفاده از اس ام اس در ایران هستیم. وبلاگ ملی پیامک منبع مناسبی برای یادگیری بازاریابی پیامکی و نحوه استفاده درست از پنل اس ام اس می باشد. علی رغم اینکه به شما توصیه می کنیم که مطالب وبلاگ ملی پیامک را هر روز دنبال کنید، اما در این مطلب می خواهیم سه اصل مهم پیامکی را برایتان شرح دهیم. پس این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

اگر مشتریان وفادار می خواهید، بهتر است پیش از ارسال اس ام اس، از آنها اجازه بگیرید

بازاریابی پیامکی زمانی می تواند موفق عمل کند که بر اساس استانداردها اجرا شود. یکی از این استانداردها دریافت مجوز ارسال پیامک از مشتریان و اعضای خبرنامه پیامکی است. خلاصه بگوییم، شما پیش از آنکه برای اینکه فردی را به عضویت خبرنامه پیامکی خود در بیاورید، باید از آنها اجازه بگیرید. هیچ گاه فرض نکنید که یک مشتری می خواهد عضو خبرنامه پیامکی شما شود. حتی اگر فرضیه شما درست باشد، باز هم پیش از اضافه کردن شماره آنها به فهرست خود باید، از آنها اجازه بگیرید.

هنگامی که خبرنامه پیامکی خود را تبلیغ می کنید، صادق و دقیق باشید

هیچ گاه برای گسترش فهرست خبرنامه پیامکی خود، دروغ نگویید و سعی نکنید که مشتریان خود را گول بزنید. این کار نه تنها بازاریابی ضعیفی به شمار می آید، بلکه می تواند تجارت شما را به خطر بیاندازد. خوشبختانه، ملی پیامک همواره با افرادی همکاری داشته است که می خواهند بازاریابی پیامکی را به صحیح ترین نحو انجام دهند. برای مثال به جای ارسال اس ام اسی با مضمون زیر:

با ارسال کلمه همبرگر به شماره ۸۸۰۰۳۳۷۳-۰۲۱، یک همبرگر رایگان دریافت کنید.

پیامکی تبلیغاتی با این محتوا برای مشتریان خود ارسال نمایید:

با ارسال کلمه همبرگر به شماره ۸۸۰۰۳۳۷۳-۰۲۱، یک همبرگر رایگان دریافت کنید و به عضویت خبرنامه ما در بیایید.

فهم استفاده درست از بازاریابی پیامکی برای دستیابی به موفقیت ضروری است

ما می دانیم، یادگیری و آموزش بازاریابی پیامکی موضوع هیجان انگیزی نیست. احتمالا شما ترجیح می دهید که اطلاعات بیشتری راجع به روش های جلب مشتری داشته باشید. اما بدانید، اگر نحوۀ استفاده از پنل پیامک جهت ارسال های تبلیغاتی را به درستی یاد نگیرید، مسلما به نتیجۀ دلخواهتان نخواهید رسید.

***

اگر علاقه دارید که از سامانه ملی پیامک نمایندگی کسب کنید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۰۳۳۷۳ تماس بگیرید.