Zemanta Related Posts Thumbnail

در این مطلب در مورد پیامک های تبلیغاتی و نحوه سفارش آن و همچنین تعرفه های آن صحبت میکنیم:

تعرفه ارسال انبوه پیامک

تعداد پیامک (عدد)

از ۱ هزار تا ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ هزار

تعرفه پیامک فارسی

۸۰ (ریال)

تعرفه پیامک انگلیسی

۲۰۰ (ریال)

نکات تعرفه ارسال انبوه:

۶ درصد مالیات بر ارزش افزوده به تعرفه های فوق اضافه خواهد شد.

تعرفه های فوق برای ارسال یک عدد پیامک (۷۰ کاراکتر برای پیامک فارسی و ۱۶۰ کاراکتر برای پیامک انگلیسی) می باشد.

در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.

ارسال انبوه زیر ۱۰۰۰ پیامک مقدور نمی باشد. برای چنین ارسالی از پنل های کاربری ملی پیامک استفاده نمایید.

انواع روش های ارسال انبوه

پنل ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر: در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.

پنل ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص: در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می شود. پیش شماره های انتخابی مشتری می تواند شماره موبایل های شرکت همراه اول ( دائمی و اعتباری) و ایرانسل (دائمی و اعتباری) باشد.

پنل ارسال پیامک منطقه ای: در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.

پنل ارسال پیامک بر حسب کد پستی: در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند.

پنل ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف: در این روش ملی پیامک پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در ملی پیامک از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.

سن، جنسیت و پیش شماره: در این روش ملی پیامک پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل ها بر اساس تفکیک مرد و زن و همچنین سال تولد ارسال می نماید.

سفارش ارسال انبوه و تبلیغاتی پیامک

پنل ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه توسط سرویس ملی پیامک و از طریق شماره های ۸ رقمی رُند ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ یا ۵۰۰۰ نسبت به نیاز مشتریان انجام می گیرد.

همچنین ملی پیامک ارسال انبوه و تبلیغاتی را برای تعداد ۱,۰۰۰ پیامک به بالا انجام می دهد. برای تعداد کمتر می بایست یکی از سرویس های کاربری ملی پیامک را تهیه فرمایید.

تعرفه ارسال انبوه نسبت به تعداد درخواستی متغیر است که می توانید در بالا مشاهده نمایید.

ملی پیامک متعهد به پنل ارسال پیامک به تعداد درخواستی مشتری به مخابرات بوده و مسئولیتی در قبال مسیر مخابرات تا گوشی گیرنده ندارد.

بدلیل انجام تشریفات اداری و تست پیامک، درخواست خود را حداقل ۲۴ ساعت قبل از زمان مورد نظر، ارسال نمایید.

 

جهت ثبت سفارش ارسال انبوه و تبلیغاتی پیامک

تصویر کارت ملی متقاضی

تصویر فرم درخواست تکمیل شده

فایل شماره ها (در صورت لزوم)

را به ایمیل sales@melipayamak.com ارسال نمایید. یکی از کارشناسان فروش پس از بررسی اولیه درخواست، جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین برای هماهنگی بهتر می توانید با شماره تماس ۰۲۱۸۸۰۰۳۳۷۳ تماس حاصل نمایید.