نوروز

بازاریابی پیامکی برای جذب مشتری بیشتر در این ایام باقی مانده به عید نوروز بسیار موثر است. پیامک می تواند به تاجران و صاحبان کار این فرصت را بدهد که افق های شغلی خود را گسترش دهند و به سود بیشتری دست پیدا کنند. بر اساس آمار داده شده توسط بازاریابان مجرب بازاریابی پیامکی بهترین ابزار تبلیغاتی برای تجارت های کوچک و متوسط می باشد که این تجارت ها می توانند با استفاده از آن در مدت زمانی بسیار کوتاه، به فروش بسیار بالایی دست پیدا کنند. رقبای شما که اکنون در حال استفاده از سامانه ارسال پیامک هستند گوی مسابقه را از شما ربوده اند. شما نیز می توانید با استفاده از این فرصت دوباره نام خود را بر سر زبان ها بیاندازید. در حالیکه تنها یک ماه به عید نوروز باقی مانده است، ملی پیامک تصمیم گرفته است که با ارائه ی ۶۰% تخفیف، عید نوروز را پیشاپیش به شما عزیزان تبریک بگوید. بله درست است. از یکم اسفند ماه، تمامی پنل های موجود در ملی پیامک با ۶۰% تخفیف ارائه خواهند شد. شما می توانید با استفاده از این فرصت برای خرید سامانه ارسال اس ام اس اقدام کنید و در یک ماه باقی مانده به انتهای سال، کسب و کار خود را رونق بخشید.

چگونه می توانید از بازاریابی پیامکی در ایام نوروز بهره ببرید؟

فعالیت های خانوادگی

ایام نوروز زمان برگزاری مهمانی های خانوادگی است. به عنوان یک بازاریاب خوب، شما باید از این فرصت استفاده کنید و راهکارهای فروش خود را حول این محور برنامه ریزی نمایید. کمپین تبلیغاتی شما باید تبلیغات خود را به گونه ای طراحی کند که توجه همه افراد (از پیر تا جوان) را به خود جذب نماید.

فصل بهار

از آب و هوا به نفع کسب و کار خود بهره بگیرید. فرض کنیم که که شما صاحب یک رستوران هستید. سعی کنید که در این زمان برای نوشیدنی ها و دسرهای خود تخفیف خوبی قائل شوید. مشتریان از خرید این نوع آیتم ها که بر اساس فصل تغییر می کنند، لذت می برند. بازاریابی خود را بر این اساس تنظیم نمایید.

ورزش

ورزش و تفریح در ایام نوروز طرفداران بسیاری دارد. به عنوان یک فروشنده ماهر باید بتوانید بر اساس نوع شغل خود، سرگرمی خاص و مرتبطی را طراحی کنید. به عنوان مثال اگر شما صاحب کافه هستید و در کافه ی خود فوتبال دستی یا میز بیلیارد دارید، میتوانید با برگزاری مسابقات و در نظر گرفتن جوایز ویژه مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کنید. مطمئن باشید افراد زیادی از پیامک های شما استقبال خواهند نمود.

پیشنهاد های ویژه

در ایام نوروز مردم معمولا وقت خود را به تفریح کردن و خرید کردن می گذرانند. پس چرا از مشتریان شما نباشند؟ شما می توانید با ارائه ی پیشنهاد های ویژه در این ایام از مردم بخواهید که به فروشگاه شما سر بزنند. از سامانه ارسال اس ام اس می توانید جهت اطلاع رسانی استفاده نمایید.

تخفیف های روزانه

شما می توانید در ایام نوروز در هر روز، تنها برای محصول خاصی تخفیف بگذارید. محصولاتی که فکر می کنید مدت زیادی است که فضای فروشگاه شما را اشغال کرده اند. با ارسال یک پیامک حاوی تخفیف به مشتریانتان می توانید به راحتی محصولات خود را به فروش برسانید.

جوایز

از پیامک جهت برگزاری مسابقه استفاده نمایید و برای مسابقه خود جایزه در نظر بگیرید. هر چیزی که مربوط به کسب و کارتان می باشد و فکر می کنید که برای مشتریانتان ارزشمند است. یادتان باشد که تمام این کارها برای جذب مشتری و جلب اعتماد آن ها می باشد.

استفاده از امکانات خارجی

در ایام نوروز سینماها و تئاترها برنامه های ویژه ای دارند و کنسرت های بسیاری در این ایام برگزار می گردد. شما می توانید بلیت یکی از این برنامه ها را بابت خرید برخی از محصولاتتان به مشتریان خود جایزه بدهید.

کودکان را هدف بگیرید

از آنجاییکه ایام نوروز، ایام تعطیلی مدارس نیز هست کودکان می توانند گزینه بسیاری مناسبی برای تبلیغات شما باشند. شما می توانید برنامه های مفرح و سرگرم کننده ای در ایام نوروز برنامه ریزی نمایید و از والدین کودکان بخواهید که فرزندانشان را در این ایم به بازدید از غرفه های شما بیاورند.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند. اکنون ملی پیامک به مناسبت عید نوروز با ارائه ۶۰% تخفیف برای پنل های کاربری، این فرصت را به تجار و صاحبان کار می دهد که در این ایام کوتاه باقی مانده به عید نوروز کسب و کار خود را رونق بخشند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۰۳۳۷۳ تماس بگیرید.