چگونه از طریق آنتن ایرانسل پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم ؟

با استفاده از این سرویس شما می توانید به موبایل های حاضر (فعال) در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خود پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

پیش از این فقط امکان ارسال پیامک به موبایل هایی که در یک منطقه خاص جغرافیایی که قبوض آنها توزیع می گردید (بر اساس کد پستی) و فقط برای همراه اول میسر بود که طی قرارداد منعقده بین شرکت ملی پیامک و شرکت ایرانسل از این پس می توانید به موبایل های حاضر در منطقه مورد نظر خود پیامک ارسال نموده و تبلیغات اس ام اسی انجام دهید.

در روش BTS ارسال پیامک بر اساس شماره نیست و فقط اس ام اس به کسانی ارسال می شود که در این منطقه قرار دارند و می تواند از رج شماره های ۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۹-۰۹۳۰ و در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل چه خطوط دائمی و چه اعتباری باشند. و لازم به ذکر است که این فقط یک مثال جهت بهتر متوجه شدن ارسال از طریق بی تی اس بود و در این روش می توانید در سراسر ایران و در محدوده دلخواه خود اقدام به تبلیغات کنید.

به عنوان مثال شما در شهر شیراز هستید و در خیابان داریوش و در پاساژ صوت و و تصویر فارس مغازه موبایل فروشی دارید . می خواهید گوشی موبایلی را که جدیداً به بازار ارائه شده را با قیمت ویژه به فروش برسانید و دوست دارید تمامی اشخاصی را که در پاساژ و در اطراف و خیابان داریوش هستند را از طریق اس ام اس مطلع کنید.

شرایط و نحوه ارسال :

– کلیه سفارشات حداقل پس از ۴۸ ساعت انجام خواهد شد.

– احتمال خاموش و یا غیرفعال بودن شماره ارسال شده بسیار پایین و در حد صفر است.

– اطلاعات کلی ارسال پس از انجام سفارش داده خواهد شد.

– انجام سفارشات به صورت مستقیم توسط اپراتور صورت می پذیرد.

– حداقل تیراژ ارسال برای سفارش۵۰۰۰ عدد می باشد.