کارشناسان بازاریابی پیامکی

آیا تابحال به کاربرد تلفن همراه خود طی ۱۰ سال فکر کرده‌اید؟ چه قابلیت‌ها و امکاناتی به گوشی‌ موبایل شما اضافه خواهد شد؟ در نهایت صنعت موبایل به کدام سمت خواهد رفت؟ با توجه به رشد سریع بازار تلفن همراه، تصمیم به جمع‌آوری نظر متخصصان در این زمینه گرفتیم تا به این ترتیب یک چشم‌انداز مشخص‌تر از آیندۀ تلفن همراه را نمایش دهیم. دستگاهی که به تدریج در حال رخنه کردن به درون تمام جوانب زندگی ما می‌باشد.

آیندۀ موبایل یعنی آیندۀ آنلاین. در دنیای کنونی مردم بواسطۀ این رسانه است که به فضای آنلاین دسترسی دارند. چالش اصلی تلفن همراه، درگیر کردن مشتری در عین احترام به فضای شخصی اوست. ظاهراً پیامک یک ارتباط سالم در آینده را تضمین می‌کند و به برندها اجازه می‌دهد مشتریان خود را درگیر کرده و به طور مستمر پیشرفت کنند.

دیوید مورفی – مجلۀ بازاریابی موبایل

آیندۀ موبایل و بخصوص بازاریابی همراه راهکارهایی را ایجاد خواهد کرد که مشتریان واقعا می‌خواهند و نیاز دارند. بیائید با واقعیت روبرو شویم… به عنوان یک تجارت، خدمت‌رسانی بهتر دلیل همراهی ما با مشتری است… تمام تجارت‌ها به تدریج به رسانۀ تلفن همراه وارد خواهند شد…

گریگ هیکمان – MobileMixed.com

اگر از بازاریابی تلفن همراه برای جذب مشتریان جدید به تجارت خود استفاده نمی‌کنید، لازم نیست نگران باشید – زیرا رقیبان شما آن را بکار گرفته‌اند و بجای شما هم مشتری جذب می‌کنند.

جیمی ترنر – ۶۰SecondMarketer.com

آیندۀ موبایل به معنی نوآوری بیشتر همراه با تاثیر متحول‌کننده است.

ریجو پولد – Telefonica Uk

کاربران جهانی اینترنت در سال‌های آتی یک رشد بی‌نظیر خواهند داشت – اکثر این افراد کاربران موبایل هستند.

رونان اسکهیل – morethan160.com

آیندۀ تلفن همراه و خلاقیت از آن نسل جوان است: یک نسل کامل از کودکی با این نوع حسابگری آشنا شده‌اند.

کریس چونگ – Autodesk

تلفن همراه به سرعت تبدیل به ساده‌ترین دروازه ورود به دنیای دیجیتال شده است.

فیل نیکینسون – Android Central

از نظر من، آیندۀ موبایل در حقیقت آیندۀ همه‌چیز است.

مت گالیگان – SimpleGeo

ما در حال ساختن آیندۀ محاسبات بوده‌ایم و هستیم. و همچنین آنچه برای اکثریت انسانها به معنای اتصال به اینترنت است.

دیتر بوهن – The Verge

در نهایت کاربران شکل‌دهندۀ بازار هستند، نه فناوری‌ها. در نتیجه، بازاریابان می‌بایست نه تنها همراه با توسعه‌های جدید فناوری، که همچنین با توجه به نوع واکنش مردم در مقابل این فناوری‌ها پیش روند.”

مت هایگ – نویسندۀ “انقلاب پیام”

“فکر می‌کنم که بزرگترین تحول در فناوری، همان تحولی که هم اکنون نیز می‌توان شروع آن را دید، چنین است: دسترسی اکثریت کاربران به اینترنت از طریق تلفن همراه صورت می‌گیرد و برای اکثر کاربران، اینترنت موبایل راه اصلی – اگر نه تنها راه – آنها برای تجربۀ اینترنت است.

پیتر روجاس – Engadget و Gizmodo

آینده برای تلفن‌های همراه است و چیزی به اسم سنگینی بار ارتباطات وجود ندارد.

اریک اشمیت – گوگل

آینده از آن محاسبات گوشی همراه است – گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها فقط نمودهائی از این آینده هستند. این صنعت در مرز ایجاد یک الگوی کاملا جدید است.

تورستن هینز – BlackBerry

دستگاه موبایل تبدیل به قطب ارتباطی، دفترچۀ خاطرات، پورتال تفریحی، منبع اصلی اطلاعات و کیف پول ما شده است. تلفن همراه دسترسی ما به اطلاعات لحظه‌ای را ممکن می‌کند که با توجه به نیاز ما شکل گرفته‌اند. انقلاب در حال وقوع است.

نیهال مهتا – Eniac Ventures

تلفن همراه، آیندۀ ما نیست، اکنون ما است. مشتریان خود را در محیط برگزیدۀ آنها ملاقات کنید، نه در جائی که شما راحت هستید.

سیندی شافستال – Spider Trainers

نگاه تمام این کارشناسان و متخصصان در نهایت به یک سو است: تلفن‌های همراه هستند که دنیای آینده ما را رقم خواهند زد. پس بهتر است هر چه زودتر این واقعیت را بپذیرید و قبل از سایر رقبای خود شروع به بازاریابی از طریق موبایل نمائید.