کاربرد پنل اس ام اس در هتل ها و مراکز تفریحی و توریستیکاربرد پنل اس ام اس در هتل ها و مراکز تفریحی و توریستی

 

 

پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس یکی از ابزار های بسیار مفید برای هتل ها و مراکز تفریحی و توریستی میباشد که میتوانند کاری کنند که مسافران اسم و خاطره خوب آنجا را همیشه در ذهن داشته باشند.راهکار های پیامکی بسیار میتوان برای این شغل یعنی هتل ها و مراکز تفریحی و توریستی ارائه کرد که بتوانند به کمک آن کاری کنند که وقتی مسافری عزم سفر کرد به آن منطقه،اولین هتل و مرکز تفریحی که به ذهنش خطور میکند آنجا باشد.همچنین مراکز گردشگری و هتل ها میتوانند از سامانه پیامک برای هماهنگی ها و اطلاع رسانی به کارمندان و گروه خود استفاده کنند.در زیر تعدادی از راهکارها و کاربرد های اس ام اس در هتل و مراکز تفریحی و گردشگری را بیان میکنیم:

 ۱ . معرفی تورها و برنامه های خاص برای ایام خاص به مشتریان خاص خود و یا عموم.

۲ . ساعت تغییر شیفت و هماهنگی لازم در جاهایی که به صورت سه شیفت و چرخشی کار میکنند.

۳ . ارائه و معرفی خدمات و تخفیفات ویژه مشتریان و مسافران همیشگی و قدیمی.

۴ . رزرو اطاق  و هماهنگی برای هتل ها و مراکز گردشگری منظم.

 ۵ . در فصول خاص میتوانید تخفیفات ویژه ای بزارید تا جذب مشتری و مسافر را بالا ببرید.

 ۶ . برگزاری مسابقات اس ام اسی برای جذاب کردن و اهدای جوایزی به صورت یادبود برای افرادی که به هتل و یا مراکز تفریحی و گردشگری شما آمدند.

۷ . ارسال پیامک در مناسبت های متفاوت و ترجیحا اعیاد و مناسبت های شخصی مسافران در صورت وجود اطلاعاتشان مانند:تاریخ ازدواج ،تولد و…

و…

اینها بخشی از راهکارها و کاربرد های پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس برای هتل ها و مراکز تفریحی و گردشگری بود و اگر کاربرد خاصی مدنظرات است میتوانید بیان کنید تا ذکر شود.