چند نکته برای تبلیغ کنندگان پیامکیچند نکته برای تبلیغ کنندگان پیامکی

 

 

– هرگز نرم افزار پیامک رایگان استفاده نکنید

– هرگز فریب قیمت های بسیار ارزان را نخورید اگر میخواهید تمام پیامک های شما ارسال شود . اشخاص و بعضی شرکت های تبلیغاتی با دریافت یک نمایندگی شروع به فروش میکنند ولی متاسفانه دیده شده با قیمت بسیار پایین تر از خرید پیامک ها را میفروشند و در ارسال پیامک مشتری برای جبران این قیمت و ضرر اقدام به کم فروشی میکنند که متاسفانه پیگیری کم فروشی پیامک اینگونه سایت ها و اشخاص بسیار مشکل است .

– در هر مرتبه ارسال پیامک ممکن است تا ۲۰% پیامک ها به دلایل متفاوت برگشت بخورد . نرم افزار پیامک شما باید این امکان را داشته باشد تا پیامک های برگشتی را محاسبه و مبلغ آنرا به اعتبار شما اضافه نماید .

– قبل از خرید نرم افزار پیامک و شارژ اعتبار پیامک کپی روزنامه رسمی یا شماره ثبت شرکت را از شرکت ارائه دهنده این خدمات دریافت نموده و استعلام روزنامه رسمی ثبت شده شرکت ارائه دهنده خدمات پیامک از سایت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران دریافت کنید .

– برای خرید نرم افزار پیامک و طراحی متن پیامک یا زمان ارسال پیامک بهتر است با کارشناسان مجرب یک شرکت فناوری اطلاعات مشاوره لازم را انجام دهید .

– استفاده از بانک شماره موبایل اصناف و مشاغل ، بانک شماره موبایل محله ها ، مناطق ، شهر ، استان با تفکیک کدپستی ، . .  غیره بهترین شیوه برای بازاریابی و تبلیغات هدفمند میباشد . سعی کنید بانک شماره موبایل اصناف و مشاغل معتبر و دارای کمترین خطا را تهیه نمایید تا در بازده پیامک تبلیغاتی شما تاثیرگذار باشد