طراحی متن پیامک انبوه و تبلیغاتی و ارتباط با نوع محصول یا خدمت !طراحی متن پیامک انبوه و تبلیغاتی و ارتباط با نوع محصول یا خدمت !

 

 

– متن پیامک به نوع مشتریان و صنف شما ارتباط داشته باشد »

متن پیامک و لحن پیامک شما بهتر است به نوع مشتریان و یا صنف شما ارتباط داشته باشد و البته اگر پیامک انبوه به مناطق یا محله یا شهر ارسال میکنید بهتر است لحن عامیانه و مردمی استفاده نمایید و از طراحی متن تخصصی و یا استفاده از واژه های غیر عمومی پرهیز کنید. مخاطبانی که پتانسیل تبدیل به مشتری شما را داشته باشند با واژه ها و کلمات آشنا هستند و اگر سوالات بیشتری داشته باشند به وب سایت مراجعه و یا با شما تماس خواهند گرفت .

– بهتر است در متن پیامک از یک شعار ثابت استفاده شود »

داشتن یک شعار ثابت در ابتدا یا انتها (کوتاه) میتواند به مرور باعت احساس صمیمیت میان مخاطبان و شما شود . دقت کنید شعار ثابت خوب است ولی در هر بار ارسال پیامک بهتر است متن پیامک را تغییرات جزئی دهید تا متنوع تر باشد . تغییر در محتوای پیامک تبلیغاتی به مخاطبان احساس تازگی و پویائی میدهد.

– تکرار تبلیغات موجب احساس نیاز در مخاطبان هدف میشود »

بهتر است در طول هفته و ماه یا سال ارسال پیامک تبلیغاتی را چندین بار تکرار نمایید . تکرار ارسال پیامک تبلیغاتی با رعایت اصول تبلیغات و بازاریابی موجب افزایش اعتماد و همچنین احساس امنیت برای مخاطبان خواهد شد . جذب مشتریان جدید مخصوصا مشتریانی که همین حالا از بنگاه اقتصادی دیگری خرید خود را انجام میدهند تنها با انتقال حس امنیت امکانپذیر میباشد .

– استفاده از کاراکتر در متن پیامک تبلیغاتی »

استفاده از برخی کاراکتر ها برای برجسته نشان دادن واژه یا جمله مناسب است . مثلا ” یا ، یا » یا > یا * و $ = البته دقت کنید کاراکترهایی را وارد کنید که بصورت استاندارد در فونت گوشی های موبایل وجود داشته باشد

– ترتیب مفاهیم در طراحی متن پیامک چیست »

در طراحی متن پیامک میتوانید اخبار جدید را در سطر اول ، تخفیف را در سطر اول ، خدمات و محصولات در سطر دوم ، شماره تلفن در سطر آخر ، آدرس سایت در سطر آخر و نام برند تجاری در سطر اول یا سطر آخر قرار داشته باشد . به جای نقطه در پایان جملات بهتر است از علامت » یا « و یا ! و سوال ؟ استفاده کنید . استفاده از حداکثر کاراکترها در پیامک اهمیت دارد .

– تبلیغ نیازهای عمومی تر در متن پیامک های تبلیغاتی »

ارسال SMS انبوه تبلیغاتی با هدف افزایش مشتری و فروش با پیامک های تبلیغاتی که به مشتریان قدیمی ارسال میشود متفاوت است . در طراحی متن اس ام اس تبلیغاتی سعی کنید خدمات و محصولات عمومی تر با قیمت پایینتر را برای جذب مخاطب و کنجکاو نمودن مخاطبان معرفی کنید . بهتر است محصولات و خدمات تخصصی تر پس از تماس تلفنی و مشاوره به مخاطبان معرفی شود .

– تاثیرگذاری تبلیغاتی سبک های متنوع در ارسال پیامک تبلیغاتی »

کشور ما به دلیل شرایط سیاسی و اجتماعی و اقتصادی که دارد ناخودآگاه اشخاص را علاقه مند به محتوای کمدی و سرگرم کننده میکند. در صورتیکه بتوانید پیامک های تبلیغاتی را با چاشنی طنز برای مخاطبان خود ارسال کنید و یا طراحی متن پیامک تبلیغاتی و انبوه خود را با یک معما یا سوال ترکیب کنید مطمئن باشید تاثیر چند برابری بر روی مخاطبان شما خواهد گذاشت .