تلفن و پیامک با یک شمارهتلفن و پیامک با یک شماره

 

 

با وجود رقابت تنگاتنگی که در دنیای تجاری امروز وجود دارد، سازمانها همیشه در تلاشند تا آنجا که میتوانند خود را متفاوت از سایرین نشان دهند و با روشهای گوناگون نظر مشتریان را به خود جلب کنند. ارائه خدمات گوناگون، داشتن وب سایتهای تجاری جذاب و متفاوت، شعارها بنرها و تبلیغات جدید، کارت ویزیتهای متنوع و حتی روشهای مختلف ارتباط با مشتری همگی، راهکارهایی هستند که به کسب و کارها در برتر بودن نسبت به سایرین کمک میکنند.

کارت ویزیت آسانک

تلفن و پیامک تنها با یک شماره

حال تصور کنید مشتریان شما، کارت ویزیتی از شما داشته باشند که در آن نوشته باشد “تلفن و پیامک” و شماره تلفن ثابت شما برابر آن درج شده باشد؛ و یا در قسمت “تماس با ما” در وب سایت شما چنین چیزی مشاهده شود. مخاطبین شما قطعاً از دیدن این عبارت به شگفت آمده و برایشان جالب خواهد بود که علاوه براینکه میتوانند با شماره ثابت شما تماس تلفنی برقرار نمایند، قادر خواهند بود به این شماره پیامک ارسال کرده و تنها با یک شماره به روشهای گوناگون با شما در تماس باشند.

این مزیتی است که بسیاری از رقبای شما از آن آگاهی ندارند و شما می توانید از این طریق به مشتریان خود نزدیکتر شوید. کافیست با اعلام این عبارت مفید و مختصر به مشتریان خود، شیوه های ارتباط با مشتری خود را متمایز و برتر از سایرین جلوه دهید.